Locaties en aanbod

Ga met uw muis op de verschillende afkortingen onder de adresgegevens staan. U ziet dan waar de afkorting voor staat. Is de afkorting groen, dan wordt dit op deze locatie aangeboden. Is de afkorting niet groen, neem dan contact met ons op.


GGMD locatie Alkmaar (klik op de locatie voor meer informatie)
Drechterwaard 100
1824 DX  Alkmaar
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
alkmaar@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Amsterdam (klik op de locatie voor meer informatie)
Overschiestraat 59
1062 XD  Amsterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
amsterdam@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Apeldoorn (klik op de locatie voor meer informatie)
Kanaalstraat 140
7311 MV  Apeldoorn
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
apeldoorn@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Den Bosch (klik op de locatie voor meer informatie)
Bethaniestraat 10
5211 LJ  Den Bosch
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
denbosch@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Eindhoven (klik op de locatie voor meer informatie)
Boschdijk 133
5612 HB  Eindhoven
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
eindhoven@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Goes (klik op de locatie voor meer informatie)
Nassaulaan 8
4461 SX  Goes
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
goes@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Groningen (klik op de locatie voor meer informatie)
Sylviuslaan 5
9728 NS  Groningen
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
groningen@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Nijmegen (klik op de locatie voor meer informatie)
Graafseweg 105 (gebouw IPZO)
6512 BS  Nijmegen
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
nijmegen@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Rotterdam-Noord (klik op de locatie voor meer informatie)
Michelangelostraat 46
3066 NM  Rotterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
w.rotterdam@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Rotterdam-Zuid (klik op de locatie voor meer informatie)
Strevelsweg 700-210
3083 AS  Rotterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
zw.rotterdam@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD Centraal Bureau (klik op de locatie voor meer informatie)
Kanaalweg 93 C
3533 HH  Utrecht
Telefoon 088 – 43 21 799
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
contact@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD Utrecht (klik op de locatie voor meer informatie)
Kanaalweg 93 C
3533 HH  Utrecht
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
utrecht@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Vught (klik op de locatie voor meer informatie)
(polikliniek voor kind & jeugd GGz)
Boxtelseweg 32
5261 NE  Vught
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
vught@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


GGMD locatie Zoetermeer (klik op de locatie voor meer informatie)
Brechtzijde 20
2725 NS  Zoetermeer
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
zoetermeer@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT


Inloopspreekuur Zoetermeer (klik op de locatie voor meer informatie)
5-meistraat 1
2712 VD  Zoetermeer
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 088 – 43 21 707
contact@ggmd.nl
MD GGZ T&C AWb OT