Locaties en aanbod

Ga met uw muis op de verschillende afkortingen onder de adresgegevens staan. U ziet dan waar de afkorting voor staat. Is de afkorting groen, dan wordt dit op deze locatie aangeboden. Is de afkorting niet groen, neem dan contact met ons op.


GGMD locatie Alkmaar (klik op de locatie voor meer informatie)
Drechterwaard 100
1824 DX  Alkmaar
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
alkmaar@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Amsterdam (klik op de locatie voor meer informatie)
Overschiestraat 59
1062 XD  Amsterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
amsterdam@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Apeldoorn (klik op de locatie voor meer informatie)
Kanaalstraat 140
7311 MV  Apeldoorn
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
apeldoorn@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Den Bosch (klik op de locatie voor meer informatie)
Bethaniestraat 10
5211 LJ  Den Bosch
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
denbosch@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Eindhoven (klik op de locatie voor meer informatie)
Boschdijk 133
5612 HB  Eindhoven
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
eindhoven@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Goes (klik op de locatie voor meer informatie)
Nassaulaan 8
4461 SX  Goes
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
goes@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Groningen (klik op de locatie voor meer informatie)
Sylviuslaan 5
9728 NS  Groningen
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
groningen@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Nijmegen (klik op de locatie voor meer informatie)
Tweede Oude Heselaan 173 (gebouw IPZO)
6542 VE  Nijmegen
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
nijmegen@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Rotterdam-Noord (klik op de locatie voor meer informatie)
Michelangelostraat 46
3066 NM  Rotterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
w.rotterdam@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Rotterdam-Zuid (klik op de locatie voor meer informatie)
Strevelsweg 700-210
3083 AS  Rotterdam
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
zw.rotterdam@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD Centraal Bureau (klik op de locatie voor meer informatie)
Kanaalweg 93 C
3533 HH  Utrecht
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
utrecht@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Vught (klik op de locatie voor meer informatie)
(polikliniek voor kind & jeugd GGz)
Boxtelseweg 32
5261 NE  Vught
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
vught@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


GGMD locatie Zoetermeer (klik op de locatie voor meer informatie)
Brechtzijde 20
2725 NS  Zoetermeer
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
zoetermeer@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT


Inloopspreekuur Zoetermeer (klik op de locatie voor meer informatie)
5-meistraat 1
2712 VD  Zoetermeer
Telefoon 088 – 43 21 700
SMS 06 – 10 908 606
Fax 0182 – 549 196
contact@ggmd.nl
MD GGZ OPL LB AWb OT